Edukacinė pamoka „Grakštus aksesuaras“ Taikomosios dailės muziejuje

Straipsnio data 2017-05-19

Gimnazijos gyvenimas

Šiltą gegužės penktadienį, 2017-05-19, I-IIIG klasių mokinės dalyvavo Taikomosios dailės muziejaus edukacinėje programoje „Grakštus aksesuaras“. Mokinės pagal Edukacinę programą „Gamta drabužių klostėse“ aplankė parodą „Prijaukinta gamta. XVIII–XXI a.“ Iš mados istoriko Aleksandro Vasiljevo kolekcijos. Gidė pristatė per daugelį šimtmečių sukurtus įspūdingus ir keistus aksesuarus. Džiovintų vaisių karoliais, perukai, blusų gaudyklės, auksiniai laurų vainikai, peteliškės… Kūrybinėje dirbtuvėje mokinės iš dirbtinės odos kūrė savo šiuolaikišką aksesuarą – grakščias peteliškes. Su gera nuotaika ir savo peteliškėmis, patobulinę savo technologinius, bendruosius gebėjimus, praplėtę savo akiratį, laimingai grįžome namo.

Tatjana Paškel, technologijų mokytoja metodininkė