Apie dalyvavimą „Nike“ varžybose „Aš bėgu“

Straipsnio data 2012-05-26

Sportas

2012 m. gegužės 26 d. Gegužės 26 dieną Vilniaus Vingio parke vyko pirmosios Nike varžybos „Aš bėgu“, kuriose dalyvavo ir 11 klasės mokiniai Tomas, Dorota, Beata, Andrij ir abu Dariai. Kartu su kitais bėgikais (o šių buvo daugiau nei du tūkstančiai) mokiniai įveikė 5 kilometrų trasą. Džiugu, kad mokiniai domisi sportu, tai puiki laisvalaikio praleidimo forma, o kai kuriems netgi gyvenimo būdas. Nors vienų pasiektas rezultatas geresnis, kitų – prastesnis, bet visų nuotaika buvo išties puiki, ypač tuomet, kai buvo kirsta finišo linija. Dar smagiau buvo atsigaivinti ledais, kuriais vaišino mokytoja Edita, kuri taip pat sėkmingai įveikė trasą.

Keistas jausmas bėgti kartu su tūkstančiu žmonių. Tikimės, kad šį jausmą norės patirti ir daugiau mokinių.

E. Kazakevičiūtė, lietuvių k. vyresn. mokytoja