Merginų futbolo turnyras „Utenis cup 2017”

Straipsnio data 2017-05-13

Sportas

2017 metų gegužės 13 dieną Utenos Dauniškio gimnazijos stadione vyko merginų futbolo turnyras „Utenis cup 2017”. Varžybose dalyvavo 5 komandos, kurios rungėsi tarpusavyje rato sistema. Mūsų gimnazijos 7 jaunosios futbolininkės atstovavo jungtinei „Marijampolio-MFK Žalgiris” komandai. Pirmose varžybose susitikome su stipria Utenos „Utenis I” komanda. Tačiau varžybinis jaudulys nesutrukdė iškovoti pergalę (2:1). Antrose varžybose įtikinamai įveikėme Utenos „Utenis II” komandą( 6:0). Per didelis pasitikėjimas savo jėgomis sutrukdė trečiose varžybose. Apmaudžiai nusileidome Vilkijos komandai (2:3). Viską lėmė paskutinis susitikimas, kuriame susitikome su puikiai pažįstama Ignalinos MN komanda. Ir šį kartą įrodėme savo pranašumą įveikdami varžoves (2:0). Susumavus visų varžybų rezultatus surinkome vienodai taškų su Utenos „Utenis I” komanda, tačiau dėl laimėtų tarpusavio varžybų iškovojome pirmąją vietą „Utenis cup 2017” merginų futbolo turnyre. Geriausia turnyro žaidėja buvo pripažinta mūsų gimnazijos mokinė Katalina Baranovskytė.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas