Šmaikštieji 8 klasės sveikuoliai

Straipsnio data 2017-05-12

Konkursai

Kovo – balandžio  mėnesiais Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos organizavo moksleivių nuotraukų konkursą „Sveika šeima”. Jame dalyvavo ir 8 klasės mokiniai: Patrikas, Emilija ir Artiomas. Mokinių ir jų tėvelių išmonei ir kūrybingumui nebuvo ribų: Patrikas su tėvais suvaidino, kad su malonumu valgo daržoves, Emilijos šeimos siekis – parodyti, kokie produktai visai nereikalingi ant mūsų stalo, o Artiomas kartu su broliu ir mama, akivaizdu,  tiesiog linksminosi sportuodamas. Smagiausia tai, kad Emilija dar balandžio mėnesį gavo konkurso „Ankstyvosios kregždės” apdovanojimą už savo nuotrauką, o Artiomo nuotrauka buvo įvertinta kaip viena geriausių, ji rodoma parodoje kartu su kitų mokinių kūrybiškiausiais darbais. Gegužės 12 dieną Artiomui, kaip vienam iš konkurso nugalėtojų, įteiktas padėkos raštas ir atminimo dovana. Džiaugiamės mokinių ir jų tėvelių kūrybingumu ir humoro jausmu.

Edita Kazakevičiūtė-Etlioglu, 8 kl. auklėtoja