PIT. Edukacinė pamoka „Natūralių kvepalų gamyba“

Straipsnio data 2017-05-11

PIT

Šiandien, gegužės 11 d., kai žemę apklojo sniego skraistė, mūsų gimnazijoje apsilankė Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos profesijos mokytoja Kristina Kuodytė-Mažuknienė, kuri vedė edukacinę natūralių kvepalų gamybos pamokėlę. Ji pristatė natūralios kosmetikos gamintojo specialybę, papasakojo apie studijų galimybes šioje mokykloje. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su natūraliais eteriniais aliejais, mokėsi juos atpažinti, apibūdinti, derinti ir kurti savo unikalų kvapų derinį. Kiekvienas turėjo galimybę susikurti savo kvapą ir pasigaminti 5 ml unikalių kvepalų.  Gėlių, vaisių ir visokių augalėlių kvapais pakvipo visoje gimnazijoje. Visi besidomintys galėjo susipažinti ir su muilo, natūralios dekoratyvinės kosmetikos gamyba, pažiūrėti mokinių gaminių, užduoti klausimus.

Džiaugiamės bendradarbiaudami su Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla.

Tatjana Paškel, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, gimnazijos technologijų ir chemijos mokytoja