Lietuvos čempionato mergaičių finalinės futbolo varžybos Jonavos sporto arenoje

Straipsnio data 2017-03-31

Sportas

2017 m. kovo 31 dieną Jonavos sporto arenoje vyko Lietuvos čempionato mergaičių (2002 m. gim. ir jaunesnių) mažojo futbolo čempionato finalinės varžybos. Naujai pastatytoje Jonavos sporto arenoje susitiko 6 stipriausios Lietuvos futbolo mokyklos. Pradžioje komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius. MFK „Žalgiris“ komanda, kurios pagrindą sudarė mūsų gimnazijos mergaitės susitiko su Jonavos KKSC – „Eos-Aušra“ ir Mažeikių „Triumfo“ komandomis. Deja, abu susitikimus pralaimėjome. Nusileidome būsimoms Lietuvos čempionėms Jonavos mergaitėms (0:4) ir po įtemptos kovos Mažeikių „Triumfo“ komandai (0:2). Pogrupio varžybose likome 3 vietoje ir susitikome su kito pogrupio 3 komanda kovoje dėl 5 vietos. Šiose varžybose įveikėme Šiaulių SG-FA komandą (2:1). Galutinėje įskaitoje iškovojome 5 vietą tarp šiemet dalyvavusių 17 Lietuvos futbolo mokyklų.