Lietuvos čempionato mergaičių zoninės futbolo varžybos Ukmergėje

Straipsnio data 2017-03-23

Sportas

2017 m. kovo 23 dieną Ukmergėje vyko Lietuvos čempionato mergaičių (2002 m. gim. ir jaunesnių) zoninės futbolo varžybos. Mūsų gimnazijos 7 mergaitės atstovavo MFK „Žalgiris“ komandai. Varžybose dalyvavo 4 komandos, kurios rungėsi aikštelėje rato sistema. Aikštelėje teko kovoti su futbolo mokyklų komandomis, kurių meistriškumas nekėlė abejonių. Tačiau mūsų mergaitės neišsigando ir žaidimu nenusileido varžovėms. Pirmose varžybose įveikėme Ukmergės SC komandą (3:1). Antrose varžybose susitikome su stipria Jonavos komanda, kurios sudėtyje buvo 4 Lietuvos rinktinės žaidėjos. Varžybos buvo įtemptos, tačiau, keletą kartų apmaudžiai suklydus, nusileidome rezultatu 2:5. Paskutinėse varžybose užtikrintai įveikėme Visagino SC komandą (18:0). Iškovota 2 vieta zoninėse varžybose suteikė galimybę kovo 31 dieną vykti į Jonavos SC areną, kur vyks Lietuvos čempionato finalinis etapas, kuriame kausimės dėl prizinės vietos tarp Lietuvos futbolo mokyklų.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas