Straipsnio data 2017-03-14

Sportas

2017 m. kovo 14 dieną Širvintų sporto mokyklos salėje vyko Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus apskrities finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 5 komandos. Ištraukus burtus Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mergaičių komanda pateko į vieną grupę su Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos komanda. Varžybos buvo įtemptos ir nervingos, tačiau mūsų komanda susitvarkė su jauduliu ir užtikrintai įveikė varžoves rezultatu 6:0. Finalinėje dvikovoje dėl pirmosios vietos susitikome su Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mergaitėmis. Nuo pat rungtynių pradžios užtikrintai perėmėme iniciatyvą ir iškovojome pergalę (4:0). Iškovota pirmoji vieta Vilniaus apskrityje suteikė galimybę kovoti finaliniame Lietuvos mokyklų etape.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas