Lietuvos čempionato mergaičių (2000 m. gim.ir jaunesnių) zoninės futbolo varžybos Alytuje

Straipsnio data 2017-03-11

Sportas

2017 m. kovo 11 dieną Alytuje vyko Lietuvos čempionato mergaičių (2000 m. gim. ir jaunesnių) zoninės futbolo varžybos. Mūsų gimnazijos komandai tai buvo didelis iššūkis, kadangi pirmą kartą dalyvavome futbolo mokyklų Lietuvos čempionate. Be to, mūsų gimnazijos komandai atstovavo mergaitės, gimusios 2002-2003 m. Bendradarbiaudami su MFK „Žalgiris“ komanda varžybose dalyvavome šio klubo vardu. Į varžybas atvyko 4 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Pirmose varžybose jaudulys sutrukdė kokybiškai žaisti, tačiau rezultatas neatspindi tikrų įvykių aikštelėje. Nusileidome Alytaus futbolo mokyklai (1:5). Padarius tam tikras išvadas antrose rungtynėse užtikrintai įveikėme Vilkaviškio FK „Šešupė“ komandą (9:1). Paskutinėse varžybose sprendėsi galutinė komandų rikiuotė. Deja, apmaudžiai kelis kartus suklydus nusileidome Marijampolės FC „Sūduva“ komandai (2:5) ir galutinėje įskaitoje likome 3 vietoje. Tačiau vertinant margaičių norą ir žaidimo kokybę tai buvo be galo gera paspirtis ateinančioms dvikovoms futbolo aikštelėje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas