Šaulių priesaiką prisiekė dvi gimnazijos mokinės

Straipsnio data 2017-03-11

Šauliai

Kovo 11 d. 10 val. prie Krašto apsaugos ministerijos, Generolo Jono Žemaičio-Vytauto paminklo pagausėjo Lietuvos šaulių sąjungos gretos – Lietuvai pasižadėjo ir prisiekė apie 150 jaunųjų šaulių ir šaulių iš Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės. Taip pat šaulių priesaiką prisekė ir dvi Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinės: Simona Mozerytė ir Paulina Stančik.

Po priesaikos ceremonijos šauliai žygiavo sostinės Gedimino prospektu Nepriklausomybės aikštės link, kur dalyvavo trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje. Po ceremonijos, kartu su Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos kariais, nevyriausybinių organizacijų atstovais ir kitais susirinkusiais šauliais žygiavo Gedimino prospektu nešdami 400 metrų trispalvę, iš kurios Katedros aikštėje suformavo širdį.

Paulina Stančik, IVG kl.