8 klasės mokiniai keliauja į teatrą

Straipsnio data 2017-03-03

Išvykos ir ekskursijos

Kovo 3 dieną didelis būrys aštuntokų išsiruošė į Vilnių. Darganotas oras, purškiantis lietus ir smarkokas vėjas jų visai neatbaidė nuo sumanymo apsilankyti Kaziuko mugėje. Amatininkų ir prekybininkų vilionėms nebuvo galima atsispirti: kas ragaišį nusipirko, kas suvenyrą, kas ledinukų. Pašmirinėję prekybvietėse, patraukė Į Lietuvos nacionalinė dramos teatrą, kur buvo rodomas spektaklis Laimingasis princas, pastatytas pagal to paties pavadinimo anglų rašytojo Oskaro Vaildo literatūrinę pasaką, kurią mokiniai buvo skaitę ir analizavę dar praeitais metais. Spektaklis privertė mokinius pamąstyti apie amžinąsias vertybes: šeimą, pagalbą ir paramą vargstančiam ir stokojančiam žmogui, atjautą ir supratimą. Meniškas ir lyriškas spektaklis bent trumpam leido atitrūkti nuo kasdienybės.

Edita Kazakevičiūtė-Etlioglu, lietuvių k. mokytoja metodininkė