Istorijos olimpiados atgarsiai

Straipsnio data 2017-02-23

Konkursai

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais vykstanti istorijos olimpiada suteikė galimybę dar labiau įsijausti į nepaprastą Lietuvos istorijos etapą – į Lietuvos-Lenkijos valstybės laikotarpį. Dar pirmajame olimpiados ture dalyvavo gausus būrys IIG klasės mokinių, Rugilė Andrejevskytė (IIIG) ir Agata Veršalovič (IVG). Visi dalyviai buvo šaunūs, bet labiausiai apsišvietusi buvo IIIG klasės mokinė, kuri šių metų vasario 23 dieną vyko į antrąjį olimpiados etapą. Rugilė Andrejevskytė parodė nepaprastai puikų rezultatą ir tarp 35 Vilniaus rajono mokinių užėmė IV vietą atsilikdama tik 7 taškais nuo I vietos nugalėtojo. Šis įkvepiantis įvykis turėtų visus mokinius motyvuoti ir skatinti kitais metais parvešti “aukso medalį” į Marijamplio Meilės Lukšienės gimanziją.

Mindaugas Rušinas, istorijos mokytojas metodininkas