5-6 klasių anglų kalbos viktorina Brain Battle „Smart Kids“

Straipsnio data 2017-02-22

Gimnazijos gyvenimas Konkursai

Vasario 22 dieną mokyklos aktų salėje sugužėjo Vilniaus r. Rudaminos centro mokyklų mokiniai. Šįkart mokiniai susirinko į 5-6 klasių anglų kalbos viktoriną Brain Battle „Smart Kids“. Dalyvius smagia dainele pasveikino mokytojos Olgos Šiškinos anglų k. būrelio „The Fun of Learning English“ nariai. IIIG klasės mokinių padedami, dalyviai išsiskirstė į mišrias komandas. 7 komandos rungėsi, kuri bus geriausia. Po smagių prisistatymų reikėjo spėlioti mįsles, atsakyti į daugybę klausimų susijusių su gramatika ir Jungtine Karalyste. Džiugu, kad mokiniai atsakė beveik į visus protmūšio klausimus, vadinasi, susirinkę buvo patys šauniausi. Susumavus užduočių rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą rajoninėje 5-6 klasių viktorinoje laimėjo mišri komanda „Best Clappers“. Garsūs aplodismentai jiems!

Dovilė Banienė