Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių kvadrato zoninių varžybų II vietos laimėtojai

Straipsnio data 2017-02-10

Sportas

2017 m. vasario 10 dieną mūsų gimnazijoje įvyko Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių kvadrato zoninės varžybos. Varžybose dalyvavo 3-4 klasių mokiniai, atvykę iš Trakų r. Aukštadvario mokyklos- darželio „Gandriukas“, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos bei Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos.

Varžyboms ruošėmės iš peties, išsikėlėme ambicingą tikslą- laimėti finalines varžybas. Varžybų metu kovojome tikrai iš širdies, mūsų komandą palaikė gausus būrys sirgalių, pertraukėlių metu konsultavo, drąsino kūno kultūros vyresnysis mokytojas Gintaras Taučius, varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytojas Valerij Rybak.

Po įtemptos kovos, ne vienam ištryško nusivylimo ašara- juk tikėjomės tapti čempionais, tačiau emocijoms atslūgus, labai džiaugėmės laimėta II- vieta.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė