Meninio skaitymo konkursas „Žmogus augintinas …“

Straipsnio data 2017-02-09

Meninio skaitymo konkursas

 

Vasario 9 dieną vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas, skirtas, Meilės Lukšienės vardo įprasminimui. Ketvirtokai supažindino visus su  Meilės Lukšienės nuopelnais Lietuvai, su didžiais darbais, apdovanojimais. Mokiniai džiaugėsi ir didžiavosi, kad mūsų gimnazijai suteiktas šios garsios mokslininkės vardas. Renginio metu dalyviai išreiškė meilę Tėvynei eilėmis bei dainomis. Konkurse dalyvavo nemažai pradinių klasių mokinių, pasirodymus vertino kompetentinga komisija: Laura Veršalovič, lietuvių kalbos mokytoja , Daiva Rodevičienė, gimnazijos bibliotekininkė, Janina Nastaravičienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja.

Mokiniai su nekantrumu laukė konkurso rezultatų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Asta Andrikonienė, įteikė dalyviams padėkos raštus ir paskelbė nugalėtojus.

Vilniaus rajono meninio skaitymo konkurse „Vaivos juosta“, vykusiame Nemenčinės Gedimino gimnazijoje, mūsų gimnaziją atstovavo 1 klasės mokinė Rusnė Ažubalytė ir 3 klasės mokinė Aurelija Kuklytė.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė