Renginys, skirtas Vasario 16-ajai

Straipsnio data 2017-02-15

Vasario 16-oji

2017 m. vasario 15 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje buvo paminėta Vasario 16-oji. Renginį vedė I G klasės mokinės Gabrielė ir Anželika. Šventės metu mokiniai deklamavo eiles, mokyklos instrumentinis trio atliko Jano Tiersen kūrinį „La Noja“, Kosto Smorigino dainą „Paukščiai“. Susirinkę žiūrovai turėjo išskirtinę galimybę pabendrauti per „Skype“ su žymiuoju Jonu Basanavičiumi, taip pat stebėjo vaizdo reportažą apie tai, kaip mokiniams sekėsi ieškoti Lietuvos nepriklausomybės akto mūsų gimnazijoje. Šventės pabaigoje nuskambėjo garsioji Marijaus Mikutavičiaus daina „Trys milijonai“, kuri ragino visus artėjantį didįjį savaitgalį iškilmingai paminėti šią ypatingą mums dieną. Juk taip gera gyventi laisvoje šalyje!

Mokinius parengė mokytojai: Laura Veršalovič, Mindaugas Rušinas, Andžej Žilo