Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jaunosios futbolininkės tapo Lietuvos mokyklų žaidynių čempionėmis

Straipsnio data 2017-02-04

Sportas

2017 metų vasario 3-4 dienomis Druskininkų sporto centro salėje vyko 2016-2017 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių ( 2002 m. gim. ir jaunesnių) finalinės futbolo varžybos. Į finalinį etapą atvyko keturios stipriausios Lietuvos mokyklų komandos: Jonavos Neries pagrindinės mokyklos, Kauno „Vyturio“ gimnazijos, Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos ir Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komandos. Vasario 3 dieną įvyko keturi susitikimai. Kauno „Vyturio“ gimnazijos jaunosios futbolininkės vienodais rezultatais (6:1) įveikė Telšių ir Jonavos bendraamžes. Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komanda įtikinamai įveikė Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komandą (8:3) ir sunkioje kovoje įveikė Jonavos Neries pagrindinės mokyklos bendraamžes (3:2). Vasario 4 dieną įvyko du susitikimai, kuriuose sprendėsi prizininkų išsidėstymas galutinėje įskaitoje. Jonavos ir Telšių komandų susitikimas baigėsi taikiai (1:1), tačiau, dėl geresnio įvarčių santykio, 3 vietą iškovojo Jonavos atstovės. Visų dėmesį sukaustė paskutinis finalinio etapo susitikimas, kuriame susitiko Kauno „Vyturio“ gimnazijos ir Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komandos. Kauno komandai užteko lygiųjų, todėl kaunietės sąmoningai atidavė iniciatyvą Vilniaus rajono atstovėms. Vis dėlto, Vilniaus rajono jaunosios futbolininkės sugebėjo pelnyti pergalingąjį įvartį likus žaisti vienai minutei iki rungtynių pabaigos. Atlaikiusios milžinišką kauniečių spaudimą Vilniaus rajono atstovės iškovojo pergalę ir tapo Lietuvos mokyklų žaidynių čempionėmis.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas