Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus rajono finalinės varžybos

Straipsnio data 2017-01-09

Sportas

2017 metų sausio 1 ir 9 dienomis vyko Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus rajono finalinės varžybos. Šiemet Vilniaus rajone užsiregistravo 3 komandos, kurios rungėsi tarpusavyje dviejų ratų sistema. Varžybos vyko Nemėžio šv. R. Kalinausko gimnazijoje. Vasario 1 dieną įvyko pirmieji trys susitikimai. Mūsų gimnazijos jaunosios futbolininkės įveikė Nemėžio komandą (6:1), tačiau nusileido Bezdonių komandai (2:3). Galutinė komandų rikiuotė sprendėsi vasario 9 dieną. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komanda įtikinamai įveikė Nemėžio bendraamžes (14:1) ir atsirevanšavo Bezdonių komandai (5:3). Iškovota pergalė dviejų įvarčių santykiu leido iškovoti 1 vietą Vilniaus rajono finaliniame etape. Dabar mūsų komandos laukia Vilniaus apskrities finalinis etapas, kurio nugalėtojos pateks į Respublikinį finalinį etapą.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas