Integruotas respublikinis matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursas „PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS“

Straipsnio data 2017-02-08

Konkursai

Visą sausio mėn. 6-8 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Piešinys = Matematikos uždavinys“. Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, rasti ir su teksto rengykle išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas. Mokiniai tai darė su dideliu entuziazmu, pasitelkė visą savo kūrybiškumą, matematikos ir informacinių technologijų žinias bei gebėjimus. Piešiniai buvo nusiųsti į Simono Daukanto progimnaziją, kuri ir organizavo šį konkursą.

„Šiais metais buvo išties sunku nuspręsti ir paskirstyti vietas, kadangi sulaukėme daug gerų, gražių, įdomių, originalių ir kūrybiškų darbų. Buvo vertinamas tiek matematinės užduoties originalumas, tiek darbo sudėtingumas naudojant informacines technologijas.“ Plačiau>>

Nors šiemet prizinių vietų nelaimėjome, bet buvo smagu dalyvauti konkurse.

Andrius Guzėjus, matematikos vyresn. mokytojas

Regina Garpuškinienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė