Draugiškos mergaičių futbolo varžybos su Vilniaus futbolo mokykla Siemens arenoje

Straipsnio data 2017-01-27

Sportas

2017 metų sausio 27 dieną mūsų gimnazijos mergaičių futbolo komanda vyko į Vilniaus  „Siemens“ areną, kur futbolo aikštelėje susitiko su stipria Vilniaus futbolo mokyklos mergaičių komanda. Varžybos vyko puikioje arenoje, kur savaitgalį vyks Europos čempionato salės futbolo atrankinės varžybos, kuriose Lietuvos rinktinė susitiks su Andoros ir Prancūzijos nacionalinėmis ekipomis. Džiugu, kad mūsų mergaitės neišsigando tituluotų varžovių ir iškovojo pergalę rezultatu 2:0. Šios varžybos buvo puikus pasiruošimas ateinančioms Lietuvos mokyklų žaidynių finalinio ketverto varžyboms, kurios vyks vasario 3-4 dienomis Druskininkuose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas