Mergaičių futbolo turnyras „Utenis Cup“

Straipsnio data 2017-01-22

Sportas

2017 metų sausio 22 dieną Utenos Dauniškių gimnazijoje vyko savo gausumu pirmasis mergaičių futbolo turnyras Utenoje „Utenis Cup“. Turnyrą organizavo Utenos futbolo klubas „Utenis“. Į varžybas atvyko 8 futbolo mokyklų komandos. Pradžioje komandos buvo suskirstytos į 2 grupes, kur varžybos vyko rato sistema. Turnyre dalyvavo mergaitės gimusios 1999 m., tad mūsų gimnazijos komandai buvo didelis įšūkis, kadangi mūsų komandos pagrindą sudaro 2003 m. gimusios mergaitės. Grupės varžybose įveikėme MFK „Žalgiris II“ komandą (5:0) ir Ignalinos KSC II komandą (2:1). Trečiose varžybose nusileidome būsimosioms turnyro nugalėtojoms Utenos Utenio I komandos mergaitėms (1:4). Grupės varžybose iškovojome 2 vietą ir pusfinalio varžybose susitikome su kitos grupės pirmosios vietos komanda. Po permainingos kovos nusileidome Ignalinos KSC I komandai (1:4). Kovoje dėl trečiosios vietos susitikome su Vievio mergaitėmis. Pagrindinis laikas baigėsi taikiai (1:1). Mušant baudinius sėkmė šypsojosi Vievio komandai. Galutinėje įskaitoje iškovojome aukštą 4 vietą 8 futbolo mokyklų komandų rikiuotėje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas