Grindų riedulio turnyras „Ignalinos taurė“

Straipsnio data 2017-01-21

Sportas

2017 metų sausio 21 dieną Ignalinos sporto ir pramogų arenoje vyko pirmasis grindų riedulio turnyras Ignalinoje „Ignalinos taurė“. Mūsų gimnazijos ir Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokinių suburta komanda atstovavo Vilniaus rajoną. Varžybose dalyvavo 3 komandos. Pirmose varžybose mūsų komanda po įtemptos kovos įveikė Vilkaviškio komandą (2:1). Antrose varžybose sprendėsi turnyro nugalėtojų likimas. Mūsų komanda susitiko su Ignalinos sporto klubo „Vikingas“ grindų riedulininkais. Varžybos buvo permainingos, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Varžybos baigėsi švieslentei rodant rezultatą 6:6. Susumavus visus rezultatus mūsų komanda tapo puikiai organizuoto turnyro nugalėtojais. Čempionams buvo įteikta atminimo taurė.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas