Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos krepšinio turnyras, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti

Straipsnio data 2017-01-14

Sportas

2017 metų sausio 14 dieną vyko Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos krepšinio turnyras, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti. Turnyre dalyvavo 5 komandos, kurios grūmėsi tarpusavyje rato sistema. Varžybose kovojo stiprios komandos, netrūko gražių epizodų gynyboje ir puolime. Pirmąją vietą iškovojo „ Marijampolis EAST“ komanda, kuri iškovojo visas 4 pergales. Antri liko „Marijampolis WEST“, nusileidę tik pirmosios vietos nugalėtojams. Kova dėl trečiosios vietos buvo be galo įnirtinga. Vis dėlto, treti liko mūsų gimnazijos mokiniai. Ketvirta- Juodšilių „Šilo“ gimnazijos komanda. Šį kartą penkta vieta tenkinosi Marijampolio bendruomenės komanda. Turnyrą vainikavo komandoms prizininkėms įteiktos atminimo taurės.