Mūsų gimnazijos mergaičių futbolo komanda tarp 4 stipriausių Lietuvos mokyklų

Straipsnio data 2017-01-13

Sportas

2017 metų sausio 13 dieną Širvintų sporto mokyklos salėje vyko 2016-2017 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (2002 m. gim. ir jaunesnių) tarpzoninės futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo zoninių varžybų nugalėtojos: Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos, Ignalinos Č. Kudabos progimnazijos ir mūsų gimnazijos komandos. Varžybos vyko rato sistema. Pirmose varžybose mūsų gimnazijos komanda po sunkios kovos įveikė Ignalinos atstoves (2:0). Antrose varžybose Ignalinos komanda įveikė Širvintų bendraamžes (1:0). Paskutinėse varžybose mums užteko ir lygiųjų, tačiau mūsų mergaitės įrodė, kad šiuo metu yra stipresnės (6:2). Iškovota pirmoji vieta suteikė galimybę kovoti visų Lietuvos mokyklų finaliniame 4 komandų etape, kuris vyks vasario 3-4 dienomis Druskininkuose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas