5 klasės mokinių Kalėdinė ekskursija į Vilnių

Straipsnio data 2016-12-23

Išvykos ir ekskursijos

2016 m. gruodžio 23 dieną 5 klasės mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoju Sauliumi Barevičiumi, istorijos mokytoju Mindaugu Rušinu ir lietuvių kalbos mokytoja Laura Veršalovič vyko į pažintinę ekskursiją Vilniuje. Pradžioje lankėmės Katedros aikštėje, grožėjomės joje stovinčia eglute. Vėliau vykome į Vilniaus universitetą. Ekskursijos gidė supažindino mus su šio universiteto istorija, lankėmės nuostabiose salėse ir grožėjomės ekspozicijomis. Atsisveikinę su ekskursijos gide vykome į Katedros požymius. Susipažinome su Katedros atsiradimo istorija ir požemiais, esančiais giliai po žeme. Ekskursijos pabaigoje mokiniai tapo archeologais. Edukacinėje pamokoje sužinojome kaip atliekami archeologiniai tyrinėjimai ir patys praktiškai išbandėme. Nuostabiai praleidome laiką pasitinkant artėjančias šventes.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas