Vilniaus rajono krepšinio 3×3 finalinės varžybos

Straipsnio data 2016-12-21

Sportas

2016 m. gruodžio 21 dieną Pagirių gimnazijoje vyko 2016- 2017 m.m. Vilniaus rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3×3 berniukų ir mergaičių (2000 m. gim. ir jaunesnių) finalinės varžybos. Į varžybas Pagiriuose atvyko 8 berniukų ir 4 mergaičių komandos. Berniukų komandos buvo suskirstytos į 2 grupes, kuriose grūmėsi rato sistema. Mūsų gimnazijos berniukai įveikė Maišiagalos atstovus (7:4), tačiau nusileido Avižienių (3:4) ir Rudaminos F. Ruščico gimnazijos (6:7) komandoms. Galutinėje įskaitoje mūsų komanda liko 3 vietoje ir nepateko į finalinį etapą. Mergaitės rungėsi vienoje grupėje, kur taip pat varžybos vyko rato sistema. Pirmose varžybose įveikėme Rudaminos F. Ruščico gimnazijos komandą (2:0), tačiau vėliau nusileidome Mickūnų ir Pagirių komandoms. Galutinėje įskaitoje mūsų mergaičių komanda iškovojo 3 vietą Vilniaus rajone.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas