Vilniaus rajono grindų riedulio finalinės varžybos

Straipsnio data 2016-12-07

Sportas

2016 metų gruodžio 7 dieną įvyko Vilniaus rajono grindų riedulio finalinės varžybos. Į Rudaminos „ Ryto“ gimnaziją atvyko atkrentamųjų varžybų nugalėtojai: Rudaminos „Ryto“, Rudaminos F. Ruščico ir mūsų gimnazijos mokiniai. Varžybos vyko rato sistema. Pagal varžybų nuostatus vienu  metu aikštelėje turėjo žaisti 3 berniukai ir viena mergaitė. Pirmose varžybose mūsų gimnazijos mokiniai įtikinamai įveikė Rudaminos „Ryto“ grindų riedulininkus (7:4). Antrose varžybose Rudaminos F. Ruščico gimnazija nepasigailėjo Rudaminos „Ryto“ bendraamžių (10:3). Paskutinėse varžybose turėjo paaiškėti čempionai. Deja, mūsų gimnazijos komanda nusileido itin stipriai Rudaminos F. Ruščico gimnazijos komandai, kurios sudėtyje žaidė Vilniaus rajono sporto mokyklos žolės riedulininkai (2:6). Tačiau  iškovota antroji vieta nuteikia optimistiškai siekti dar aukštesnių tikslų.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas