Susitikimas su buvusiu mokiniu Edgaru Kislovskiu

Straipsnio data 2016-11-25

PIT

PIT ir vėl į svečius pasikvietė svečią – lapkričio 25 dieną į gimnaziją užsuko prieš ketverius metus mokyklą baigęs Edgaras Kislovskis. Šįkart susitikimo su II-IVG klasių mokiniais metu Edgaras pasakojo apie savo profesinį tobulėjimą įmonėje Danske Bank. Komunikabilumo nestokojantis jaunuolis kalbėjo apie tai, kaip svarbu tinkamai pasirinkti studijas, ką daryti, jeigu pasirinkimas netinkamas, priminė stojimo į aukštąsias mokyklas taisykles. Edgaras skatino mokinius išnaudoti savo laisvalaikį įsitraukiant į savanorystės akcijas ar veiklas, nebijoti atsakomybės organizuojant ir inicijuojant projektus, ieškoti savirealizacijos galimybių, nebijoti iššūkių ir kelti sau maksimalius tikslus. Tikimės, kad šis jaunuolis motyvavo gimnazistus mokytis ir siekti asmeninio tobulėjimo.

Edita Kazakevičiūtė-Etlioglu, lietuvių k. mokytoja metodininkė