Vilniaus rajono grindų riedulio merginų komanda – Lietuvos sporto vilčių žaidynių vicečempionė

Straipsnio data 2016-10-01

Sportas

2016 m.  spalio 1 d.  Vilniuje vyko Lietuvos sporto vilčių žaidynių merginų grindų  riedulio finalinės varžybos, jose puikiai pasirodė  rajono grindų riedulio rinktinė. Ji tapo Lietuvos vilčių žaidynių vicečempione. Komandą sudarė  Adriana Azgorodovaitė, Ežbieta  Zinkevič, Diana Kavalčiukaitė, Kamila Mackevič, Evelina Litvin (Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija), Gintarė Misiūnaitė ir Julija Korsakaitė (Rudaminos „Ryto“ gimnazija), Inesa Baranovska, Katalina Baranovskytė, Gabrielė Kaminskaitė, Aistė Čižaitė (Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija).

Komandai vadovavo  kūno kultūros mokytojai metodininkai Saulius Barevičius ir Vytautas Vilipas. Rajono merginų rinktinė finaliniame etape 8:2 (3:1, 2:1, 3:0) įveikė Molėtų rajono grindų riedulininkes. Mūsų komandos kapitonė Gintarė Misiūnaitė jau trečią minutę pelno įvartį ir išvedė komandą į priekį, po dviejų minučių po Elžbietos Zinkevič smūgio rezultatas tampa 2:0, baigiantis kėliniui Gintarė Misiūnaitė muša dar vieną įvartį, rezultatas 3:0, tačiau varžovės atsako į tai įvarčiu.  Pirmas kėlinys baigėsi 3:1. Antras kėlinys vyko labai atkakliai po įvartį mūsų komandai pelnė Aistė Čižaitė  ir Katalina Baranovskytė, kėlinį laimėjome 2:1. Trečiame kėlinyje  du įvarčius pelno Gintarė Misiūnaitė ir vieną Aistė Čižaitė ir šventėme pelnytą pergalę 8:2.

Sekančias rungtynes dėl pirmos vietos teko žaisti su Ignalinos komanda. Jau pirmame kėlinyje apmaudžiai praleidusi tris įvarčius, rinktinė kovojo iki galo, tačiau pergalės pasiekti nepavyko, pralaimėta 3:6 (0:3, 1:1, 2:2). Mūsų komandai  3 įvarčius pelnė Aistė Čižaitė. Žaidynių  čempionėmis tapo Ignalinos rajono rinktinė, antroji vieta atiteko Vilniaus rajono sportininkėms, jos  apdovanotos sidabro medaliais, diplomais, taure. Rezultatyviausia žaidėja komandoje  Aistė Čižaitė ir komandos kapitonė Gintarė Misiūnaitė (daugiausia rezultatyvių perdavimų) apdovanotos specialiais prizais. Sveikiname rajono grindų riedulio rinktinę.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas