Lietuvos čempionato mergaičių finalinės futbolo varžybos Šventupėje

Straipsnio data 2016-10-07

Sportas

2016 metų spalio 7 dieną Šventupėje susibūrė šešios pajėgiausios Lietuvos mergaičių (gim. 2003 m. ir jaunesnių)  komandos bei po atkaklių kovų paaiškėjo turnyro prizininkės.

Prienų KKSC komandai atstovavo 4 mūsų gimnazijos jaunosios futbolininkės, kurių indėlis varžybose buvo be galo didelis.

Iš pradžių finalinių varžybų dalyvės buvo suskirstytos į A ir B grupes. A grupėje pirmą vietą iškovojo Vilniaus FM, pranokusi Kauno FM „Taurą“ (rezultatu 6:0) ir Ukmergės SC ekipą (2:0). Antrą vietą grupėje užėmė kaunietės.

B grupės rungtynėse vyravo didesnė intriga. Pirmą vietą pelnė Prienų KKSC ekipa, kuri 2:1 nugalėjo Gargždų „Bangą“ ir 1:1 sužaidė su Jonavos KKSC „EOS – Aušra“.

Turnyro finale Vilniaus FM komanda 3:0 nugalėjo Prienų KKSC komandą ir iškovojo pagrindinį trofėjų.

Iškovota antroji vieta Lietuvos čempionate aukštas rezultatas ir stimulas toliau tobulėti.

Pirmąsias vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos ne tik medaliais, bet ir varžybų rėmėjų „Hummel“ sportiniais aprangų komplektais.