PIT. Susitikimas su Martinu Pachomovu

Straipsnio data 2016-10-25

PIT

Spalio 25 dieną gimnazijoje lankėsi buvęs jos mokinys Martin Pachomov, kuris susitiko su III-IVG klasių mokiniais. Martinas, kaip įmonės „Dasita“ direktorius, dalijosi patirtimi apie tai, kaip renkasi darbuotojus, kokią informaciją derėtų pateikti savo gyvenimo aprašyme, kaip organizuoja atrankos pokalbius, kaip reikia stiprinti kolektyvą, kokias darbuotojo savybes ir kompetencijas vertina kaip darbdavys. Taip pat davė gyvenimiškų patarimų, kaip reikėtų rinktis ateities profesiją, dalijosi mintimis apie motyvaciją. Pasirodo, kad Martino patarimai labai paprasti – turėti savo tikslą ir stengtis jį įgyvendinti. Tikimės, kad gimnazistų taurūs tikslai bus pasiekti. Sėkmės linkime ir Martinui, ir mūsų mokiniams.