Edukacinė pamoka „Tapk mados kūrėju“ Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje

Straipsnio data 2016-10-21

Išvykos ir ekskursijos

2016 m. spalio 21 d. IG-IVG klasių mokiniai lankėsi Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, kuriame dalyvavo edukacinėje pamokoje „Tapk mados kūrėju“. Edukacinės pamokos metu mokiniai aplankė parodą „Kvietimas į pokylį. 1915-2015. Gražiausios vakarinės suknelės iš Aleksandro Vasiljevo kolekcijos (Paryžius)“. Muziejuje gidė papasakojo apie mados raidą nuo XVIII a. pr. iki šių dienų. Mokiniai sužinojo aukštos mados subtilybių, reikalavimus, tų metų mados tendencijas. Įdomu buvo sužinoti, kaip moterys aukojosi dėl mados ir noro būti gražiomis. Įkvėpti įdomaus pasakojimo ir apsupti puikių dizainerių darbų, tarp kurių buvo ir  mokinės kūrė suknelių eskizus.

Tatjana Paškel, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos technologijų ir chemijos mokytoja