Susitikimas su neigaliųjų kultūrizmo Lietuvos ir Europos čempionu Artūru Bolyčevu

Straipsnio data 2016-10-20

Gimnazijos gyvenimas

Šių metų  spalio 12 mūsų mokykloje lankėsi neigaliųjų kultūrizmo Lietuvos ir Europos čempionas Artūras Bolyčevas. Šis jaunuolis pasakojo savo gyvenimo istoriją, dalijo patarimus ir motyvavo mūsų gimnazijos mokinius. Stovėdamas prieš gimnazistų auditoriją, sportininkas kalbėjo paprastais, tačiau labai nuoširdžiais žodžiais, kurie palietė kiekvieno klausytojo širdį. Pabrėždamas motyvacijos svarbą, ragino mokinius svajoti ir nepasiduoti siekiant savo gyvenimo tikslų. Paskutinius ištartus Artūro žodžius „Juk nieko nėra neįmanomo“, palydėjo garsūs mokinių plojimai. Labai džiaugiamės ir branginame tai, kad turime galimybę pasisemti motyvacijos iš tokių didelės pagarbos vertų asmenybių. Taigi belieka dar kartelį ištarti: „AČIŪ!“

Daniel Kulakovski, IVG kl.