Konstitucijos egzamino atgarsiai mokykloje

Straipsnio data 2016-09-27

Gimnazijos gyvenimas

Rugsėjo 27 d. 9 val. ryte visoje Lietuvoje vyko Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino laikymas, kuris neaplenkė ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos. Į organizuojamas veiklas įsitraukė visų klasių mokiniai:  1-4 kl. savo spalvingais piešiniais linkėjo sėkmės konstitucijos egzamino dalyviams, o 5-12 klasės svarstė, kurį teisingą atsakymą parinkti.

Visi dalyvavę mokiniai buvo tikri šaunuoliai, bet labiausiai norėtųsi pasidžiaugti tikrais LR konstitucijos žinovais. Taigi, nepaprastai gerus rezultatus demonstravo: E. Plesko (5 kl.), G. Oželytė (IIG) ir A. Veršalovič (IVG). Į kitą Konstitucijos egzamino etapą pateko A. Veršalovič, kuri įveikė 25 taškų barjerą ir spalio 11 d. dalyvaus II ture. Palinkėkime jai sėkmės.

Mindaugas Rušinas, istorijos mokytojas metodininkas