Futbolo turnyras Marijampolio bendruomenės pereinamajai taurei laimėti

Straipsnio data 2012-05-18

Sportas

2012 m. gegužės 18d. Marijampolio vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytojų G. Taučiaus, S. Barevičiaus, V. Steponavičiaus iniciatyva mokyklos stadione buvo suorganizuota sporto šventė. Jos metu įvyko futbolo turnyras Marijampolio bendruomenės pereinamajai taurei laimėti. (Taurę įsteigė Marijampolio vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytojai.)

Susitiko Marijampolio bendruomenės, Marijampolio vidurinės mokyklos mokytojų bei mokinių komandos. Varžybas stebėjo ir savo komandas palaikė bendruomenės nariai. Jie buvo atsinešę plakatus, gerą nuotaiką ir daug emocijų.

Niekas neliko nusivylęs: visos komandos ir jų nariai buvo apdovanoti „aukso“, „sidabro“ ir „bronzos“ simboliniais medaliais.

Vis dėlto pereinamoji Marijampolio bendruomenės futbolo taurė vieneriems metams atiteko Marijampolio vidurinės mokyklos mokytojų futbolo komandai. Antroji vieta atiteko Marijampolio bendruomenės, trečioji – Marijampolio vidurinės mokyklos mokinių komandai.

V. Steponavičius, kūno kultūros mokytojas