Iššūkis: Europos Sąjungos žinių konkursas

Straipsnio data 2016-09-29

Konkursai

Kiekvienais metais Europos Parlamento Informacinis biuras mokykloms organizuoja Euroscolos konkursą, į kurio finalą pateko ir mūsų gimnazijos IIIG ir II G klasių mokiniai. Visą rugsėjo mėnesį mokiniai plušėjo ir gilino žinias apie Europos Sąjungos ir jos institucijas, istoriją, veiklą, žinomus pareigūnus ir asmenybes…Ir ne veltui, juk prizas įspūdingas – kelionė į Strasbūrą ir Briuselį.

Rugsėjo 29 d. prasidėjęs konkursas buvo tikras iššūkis mūsų komandai, nes klausimai buvo itin smulkmeniški, sukti ir sunkūs. Nors kelionę laimėjo  šiek tiek galingesni Nemenčinės Konstantino Parčevskio gimnazijos atstovai, tačiau mūsų komanda užėmė III-ią vietą, bet svarbiausia – praplėtėme akiratį apie Europos Sąjungą ir jos teikiamą naudą.

Mindaugas Rušinas, istorijos mokytojas metodininkas