Kelionė į Birštoną

Straipsnio data 2016-09-23

Išvykos ir ekskursijos

Rugsėjo 23 dieną konkurso ,,Šauniausia klasė“ nugalėtojai kartu su pažangiausiais gimnazijos mokiniais (pirmūnais) vyko į ekskursiją po Birštono kraštą. Gražus saulėtas oras mokiniams leido pasivaikščioti po nuostabų kurortinį miestelį Birštoną,susipažinti su miesto istorija, užlipti į Vytauto piliakalnį. Mokiniai Birštono sakraliniame muziejuje dalyvavo edukacijoje – kepė sausainiukus ,,banginukus“, aplankė  „puponautų namelį“, kur kvėpavo druskų prisotintu oru, išbandė KNEIPP procedūras po atviru dangumi (kaip mokiniai sakė, tai buvo tikras išbandymas jų pėdutėms), nusileido apžiūrėti prie Aukštadvario esančią Velnio duobę. Smagu būti šauniausiems ir pažangiausiems- dovanota kelionė motyvuoja mokytis ir dalyvauti įvairiose veiklose.