Rugsėjo 1-osios šventė

Straipsnio data 2016-09-01

Rugsėjo 1-oji

Vasarai užvėrus duris, prasideda ruduo. Jo didžiausia dovana- Rugsėjo 1-oji- mokslo ir žinių diena. Pasipuošę, besišypsantys, gerai nusiteikę, nešini gėlių puokštėmis mokiniai skubėjo į gimnaziją. Pirmasis skambutis- didelė šventė pirmokėliams, o abiturientams- startas į jų kuriamų vilčių ir svajonių išsipildymą.
Šią ypatingą dieną sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Jūratė Adrija Šidlauskienė, sveikinimo žodį tarė Vilniaus r. savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska, penktos klasės mokinės Gabrielės Pivorun mama Rūta Pivorunienė. Abiturientai mokytojams linkėjo kantrybės, kūrybiškumo, gerų emocijų,  pirmokėlius ne tik pasveikino šiltu žodžiu, bet ir kiekvienam prisegė gimnazijos ženklelį,o visus susirinkusius  pradžiugino skambia daina.
Dar ilgai mokiniai nesiskirstė, jų rankose blyksėjo fotoaparatai, mokytojų rankose žydėjo gėlės. Mokslo metai prasidėjo!

Lietuvių kalbos mokytoja Rita Sakalauskienė