Projektas ,,Sveiko judesio diena“

Straipsnio data 2012-09-13

PIT

2012 m. rugsėjo 13 d. 12 klasės mokinės Beata, Renata, Beata ir Dorota lankėsi „SK Impeks Medicinos diagnostikos centre“, kur vykdė projektą „Sveiko judesio diena“. Sveiko judesio diena- tai diena, praleista su kineziterapeute Agne Bagdonaite, kuri supažindino su kineziterapeuto specialybe. Merginos ne tik pamatė, kaip dirba kineziterapeutai, bet ir kartu mankštinosi, sužinojo, kaip taisyklingai atlikti paaugliui skirtą individualią kineziterapijos programą, kuri sustiprina nugaros, pečių linijos, krūtinės, pilvo, kojų raumenų grupes. Mokinės gavo ir teorinių žinių apie tai, kur studijuoti kineziterapiją, kokie konkursiniai balai, stojamieji egzaminai. Ir projekto vadovai, ir mokinės liko patenkintos šiuo „šešėliavimu”.

PIT priklausantys mokytojai pažada išsiųsti „šešėliauti” dar ne vieną vyresniųjų klasių mokinį.

E. Kazakevičiūtė, lietuvių k. vyr. mokytoja