LAB’o žaidynės SMK

Straipsnio data 2016-04-15

Konkursai PIT

2016 m. balandžio 15 d. būrys gimnazijos I-IIIG kl. moksleivių vyko į Socialinių mokslų kolegijos (SMK) ir GOODTIME kūrybos fabriko organizuotą renginį moksleiviams ir studentams – „LAB’o žaidynės“, kuriame dalyvavo 7 komandos iš įvairių Lietuvos mokyklų, iš jų 3 komandos buvo iš mūsų gimnazijos!

Šiame renginyje mokiniai ne tik susipažino su SMK auditorijomis, studijomis, bet ir turėjo puikią progą pasimatuoti savo gebėjimus įvairiausiose sferose (logistikoje, viešuosiuose ryšiuose ir reklamoje, globalių projektų vadyboje, programavime, komandiniuose projektuose, stalo serviravime, turizmo sferoje, renginių reklamoje ir kt.). Po įtraukiančių įdomių veiklų ir komandinių kovų buvo apdovanoti ne tik nugalėtojai, bet ir išradingiausi, mikliausi, kūrybiškiausi. Visi pasisėmę gerų emocijų, apdovanoti rėmėjų dovanomis, laimingi grįžo namo, pažadėjo dalyvauti kitąmet. Dėkojame organizatoriams už puikų renginį.

Mokinių mintys po LAB’o žaidynių:

Logistika – „Kadangi logistikoje mokosi draugės brolis, tai mums šios užduotys buvo suprantamos ir jas įveikėme geriausiai!“

FoxiPR viešieji ryšiai ir reklama – dalyviai rašė kūrybinį tekstą.

Antstoliai – „Labai susidomėjau šia profesija, kadangi tikrai įdomus darbas „išmušinėti” iš žmonių skolas, daryti kratas, keldinti juos iš būsto ir t.t Visą pristatymą buvau labai susikaupęs ir klausiausi, ką vienas iš antstolių atstovų pasakojo mums :)“. 

IT – programavimas – „Man labai patiko, atstovo pateiktos užduotys tikrai sudomino net tuos, kuriems nepatinka ši sritis, dėl to jas atlikome greitai ir su dideliu susidomėjimu. Man pavyko atlikti programavimo užduotį, nors programuoti nemoku.“

Komandinis darbas – „Ši dalis buvo labai įdomi. Ji paskatino mūsų komandinį darbą, o komandoje surinkinėti mašinytes buvo tikrai smagu.“

SMK bistro – „Išties labai naudinga ir įdomi veikla. Smagu buvo prisiminti, kokie yra servetėlių lankstymo būdai, kaip teisingai sudėlioti šakutes arba drauge spręsti kryžiažodį.“

Šokių studija – „Šokiai buvo viena linksmiausių dalių. Buvo linksma pašokti drauge, nors gaila, kad taip trumpai.“

Skanu.lt – „Man patiko ne tik žiūrėti į maistu pripildytas dėžutes, bet ir kurti joms reklamą.“

Regina Garpuškinienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė