Paskelbti konkurso „Informiko namas“ laimėtojai

Straipsnio data 2016-06-22

Konkursai

Norime pasidžiaugti mūsų mergaičių iš 4 ir 5 kl. laimėjimais. Jos tapo KTU konkurso „Informiko namas“ finalistėmis. Sveikiname Ugnę Lapkauskaitę, Liviją Stepanovą ir Inesą Krasauskaitę!

Birželio 23 d. vyks apdovanojimai KTU Elektronikos rūmuose.

Šiais metais konkurse moksleiviams „Informiko namas“ dalyvavo virš 300 moksleivių projektų. Savo kūrybingai suprojektuotus namus siuntė moksleiviai iš visos Lietuvos. Dalyviai siekė sukurti Informatikos fakulteto talismanui – Informikui – namą.

Mūsų gimnazijos 2-IIIG klasių mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Balandžio-gegužės mėnesiais  jie modeliavo, projektavo namus, dirbdami su įvairiomis programomis. Kurdami namus, jie ne tik pademonstravo savo kūrybiškumą ir išradingumą, bet ir ieškojo architektūrinių sprendimų, tobulino savarankiško mokymosi įgūdžius, susipažino su IT technologijomis bei kompiuterinio projektavimo programa SketchUp.

Mokinių darbelius galite pamatyti galerijoje.

Regina Garpuškinienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė