8 kl. mokiniai dalyvavo LVJC „Globalaus jaunimo festivalyje“

Straipsnio data 2016-05-27

Išvykos ir ekskursijos

2016 m. gegužės 27 d. 8 klasės mokiniai dalyvavo „Globalaus jaunimo festivalyje“, kuris vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Pažintinėse ir kūrybinėse erdvėse išbandė siūlomas veiklas, susipažino su gaisrininko, krašto apsaugos, policijos, kinologo, kriminalisto profesijomis. Festivalio metu The Duke of Edinburgh’s International Award programos plėtros koordinatorė Dovilė Mažeikienė organizavo interaktyvų DofE užsiėmimą „Kaip žaidžiant mokytis?“, kuriame mūsų gimnazijos aštuntokai atliko užduotis dirbdami komandose su kitų mokyklų mokiniais. Po pietų mokiniai dalyvavo krepšinio pamokoje su krepšinio komandos „Lietuvos Rytas“ kapitonu Antanu Kavaliausku. Festivalyje patyrėme daug įdomių ir malonių nuotykių, grįžome pilni įspūdžių. Renginio akimirkos nuotraukose.

8 kl. auklėtoja Zita Prelgauskienė