Marijampolio bendruomenės futbolo turnyras

Straipsnio data 2016-05-21

Sportas

2016 m. gegužės 21 dieną mūsų gimnazijos stadione vyko jau tradiciniu tapęs Marijampolio bendruomenės futbolo turnyras. Šį kartą turnyre rungėsi 4 komandos: gimnazijos mokytojų, gimnazijos mokinių, Amžinųjų studentų ir Parudaminio komandos. Turnyras vyko rato sistema. Pirmose varžybose mokytojų ir mokinių komandos sužaidė taikiai (0:0). Antrose varžybose Parudaminio ir Amžinųjų studentų komandos pelnė po įvartį (1:1). Trečiosios varžybos tarp mokytojų ir Amžinųjų studentų baigėsi be įvarčių (0:0). Tolimesnėse varžybų lygiųjų nebuvo. Mokinių komanda įveikė Parudaminio atstovus (2:0). Mokytojai įveikė tuos pačius Parudaminio atstovus (3:1). Paskutinės varžybos buvo be galo įtemptos, nes jose turėjo paaiškėti galutinė komandų įskaita turnyre. Mokiniai įveikė Amžinųjų studentų komandą (2:1) ir tapo šio turnyro nugalėtojais. Antrąją vietą iškovojo gimnazijos mokytojai. Treti liko Amžinieji studentai. Komandoms prizininkėms buvo įteiktos atminimo taurės.