5-12 klasių sporto šventė 2010 m. vasario 19-20 d.

Straipsnio data 2010-02-20

Sportas

2010 m. vasario 19-20 dieną 5-12 klasių mokiniai sportavo, rungėsi SUDOKU, stalo teniso, krepšinio, kvadrato, smiginio, estafečių, šaškių ir šachmatų žaidimų varžybos. Mokiniai rungėsi tiek komandinėse, tiek individualiose rungtyse. Buvo pelnyta daug padėkos raštų. Sportiškiausia pripažinta 12 klasė.

„Šiandien ilgai laukta diena. Mes pasiruošėme ir ėjome prie sporto salės. Ten jau laukė labai daug mokinių ir mokytojų. Kai atrakino salę, visi įėjo, išsirikiavo ir prisistatė. Po kelių minučių prasidėjo estafetės. Pirmoji man labai nepatiko, o visos kitos buvo linksmos. Estafetes mes laimėjome!

Po estafečių aš ėjau žaisti šaškėmis. Laimėjau tris partijas, o paskui tris pralaimėjau.

Antrą dieną mes žaidėme kvadratą net tris kartus. Pirmą kartą laimėjome, o likusius pralaimėjome. Mergaitėms sekėsi geriau. Jos laimėjo. Po to aš ėjau žaisti SUDOKU. Ten buvo sunku spręsti. Kai išsprendžiau, ėjau į sporto salę. Po valandos prasidėjo apdovanojimų įteikimas: ir aš gavau vieną. Laimėjau III vietą SUDOKU. O po garbės raštų dalybų ėjau namo.

Man sporto šventė labai patiko, nors truko dvi dienas.“

Vladislav Blaževič, 5 kl.