MFK „Žalgiris“ mergaičių futbolo turnyras Grigiškėse

Straipsnio data 2016-05-17

Sportas

2016 m. gegužės 17 dieną Grigiškių „Šviesos“ gimnazijoje vyko MFK „Žalgiris“ mergaičių futbolo turnyras skirtas 6 metų sukakčiai. Varžybose dalyvavo 5 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Pirmose varžybose mūsų gimnazijos mergaičių komanda įveikė Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos B komandą (rezultatu 2:1), tačiau antrose teko pripažinti „Šviesos“ A komandos pranašumą (0:2). Vėliau sekė du įtikinami laimėjimai vienodais rezultatais 3:0. Įveikta Grigiškių gimnazija ir Senamiesčio vidurinė mokykla. Trims komandoms surinkus vienodai taškų buvo nutarta smūgiuoti 7 metrų baudinius. Mūsų komandai ši loterija nepavyko, tad galutinėje įskaitoje likome 3 vietoje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas