Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2016“ finalinės varžybos

Straipsnio data 2016-05-16

Sportas

2016 metų gegužės 16 dieną Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje vyko Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2016“ finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 4 stipriausios Vilniaus rajono komandos iškovojusios pirmąsias vietas grupių varžybose. Pirmose varžybose mūsų gimnazijos komanda susitiko su Juodšilių „Šilo“ gimnazijos atstovais. Nors ir turėjo nenuginčijamą pranašumą varžybos baigėsi be įvarčių (0:0). Teko smūgiuoti 7 metrų baudinius, kuriuose pergalę šventė šeimininkai (2:3). Antrose varžybose visų varžybų metu pirmavome prieš Kalvelių „Aušros“ gimnazijos komandą, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje praleidome 2 įvarčius ir pralaimėjome rezultatu 1:2. Paskutinėse varžybose įtikinamai įveikėme Nemėžio komandą (2:0) ir galutinėje įskaitoje iškovojome 3 vietą Vilniaus rajone.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas