7 klasės mokiniai – konkurso ,,Sveikuoliai – šaunuoliai” nugalėtojai

Straipsnio data 2016-05-17

Konkursai

Beveik 4 mėnesius 7 klasės mokiniai varžėsi „Sveikatiados“ konkurse „Sveikuoliai – šaunuoliai“ dėl pagrindinio prizo – stovyklos visai klasei. Aišku, mokiniams norėjosi įrodyti, kad jie yra šaunūs ir domisi sveika gyvensena. I etapo užduotis – gaminti sveikuoliškus patiekalus, filmuoti, montuoti ir filmukus siųsti konkurso organizatoriams. Savaime suprantama, pagamintais patiekaliukais reikia pavaišinti ir artimuosius. Beje, tokių filmukų mokiniai padarė beveik 30, tad drąsiai galima sakyti, kad jie jau savarankiški ir tikrai be mamos išsiverstų virtuvėje – šeima alkana tikrai neliks. II etapas – bent 5 žygius kartu su visa klase nužygiuoti, juk judėjimas taip pat labai svarbus. Mūsų žygeiviai pražygiavo ir visa klase, ir būreliais ar po vieną daugiau nei 15 kartų, taigi ištvermės jiems irgi nestinga. III etapas – finalas, į kurį pateko tik po 5 mokyklas iš visos Lietuvos (beje, konkurse dalyvavo 127 mokyklos). Visa klasė Vingio parke gegužės 13 dieną įrodė, kad jie yra vikrūs, stiprūs, išmanūs, greitai orientuojasi aplinkoje, nepalieka draugo bėdoje, geba susivienyti ir… laimėti. Jums reikėjo pamatyti, kaip jie džiūgavo laimėję pagrindinį prizą… Mūsų septintokai – geriausi sveikuoliai–šaunuoliai, tad  tikrai nusipelnė poilsio vasaros stovykloje.

Edita Kazakevičiūtė Etlioglu, 7 kl. auklėtoja