Išvyka į Drugelių namus

Straipsnio data 2016-05-03

Išvykos ir ekskursijos

Gražią gegužės 3 dieną gimnazijos 4-5 kl. mokinių grupė, kuriems patinka drugeliai, šoko su mokytoja Tatjana į autobusiuką ir nuvyko į Vilniuje esančius Drugelių namus. Dalyvaudami pažintinėje pamokėlėje „Tropiniai drugeliai iš arčiau“ mokiniai sužinojo iš kur atsiranda drugeliai. Mums pasisekė pamatyti kaip iš leliukės išsirita drugelis ir išsitiesia sparnus, o kai jis bus pasirengęs, išskris į gausų būrį kitų drugelių skraidančių kambaryje. Mokiniai turėjo galimybę iš arti susipažinti su keliomis drugelių rūšimis, pamatyti kaip jie valgo, juos palaikyti, net jeigu buvo taip baisu kaip Milenai. Smagu buvo stebėti kaip nutupia didelis drugelis Emilijai ant kaktos, Ugnei ant krūtinės, Danieliui ant kelnių, kaip drąsiai juos laikė Mantas, Robertas ir kiti. Sužinoję daug įdomios informacijos apie drugelių mitybą, gyvenimą, sparnus, sparnų spalvas, įsigiję suvenyrų su tikrais tropinių drugelių sparnais, nusifotografavę ir su gera nuotaika pasivaikščioję Bernardinų sode visi keliavom namo.

Tatjana Paškel, technologijų mokytoja metodininkė