Motinos diena

Straipsnio data 2016-04-28

Motinos diena

Balandžio 28 dieną gimnazijoje visi žodžiai, skambančios dainos, eilės ir melodijos buvo skirtos mamoms.  Sugužėjusios į gimnazijos sporto salę mamytės klausėsi muzikos mokytojo A. Žilo vadovaujamo instrumentinio ansamblio melodijų, pradinio ugdymo mokytojų A. Andrikonienės ir R. Makarevičienės paruoštų pradinių klasių mokinių dainų, 1, 2 ir 3 klasių mokinių deklamuojamų eilėraščių bei gerėjosi šokio mokytojo V. Ščerbicko paruoštų mokinių šokiu.
Be galo norisi ištarti: „Mielosios mūsų mamytės, dėkojame Jums už visada atviras rankas, kai reikia apkabinti, už Jūsų jėgą ir meilę, kuri veda per gyvenimą ir duoda sparnus skristi. Dar kartą sveikiname Jus su gražiausia pavasario švente. Švytėkite, šypsokitės ir žydėkite kaip ryškiausios pavasario gėlės ne tik Motinos dieną, bet ir kiekvieną eilinę darbo dieną“.

4 klasės mokinė Emilija Višneveckytė