Paskutinis skambutis 2011-05-27

Straipsnio data 2011-05-27

Paskutinis skambutis

2011 m. gegužės 27 d. nuaidėjo Paskutinis skambutis LII laidos abiturientams. Po paskutinės pamokos klasėje pirmokėliai skambindami varpeliu išlydėjo abiturientus į aktų salę. Visus pasveikino mokyklos direktorė Jūratė Šidlauskienė. Lietuvių k. mokytoja Rita Sakalauskienė paskelbė moksleivių, kuriems leista laikyti egzaminus, vardus ir pavardes. Savo auklėtinius pasveikino XII kl. auklėtoja Regina Garpuškinienė bei buvusios auklėtojos: Jadvyga Ravaitienė, Jovita Masaitienė, Renata Radvilavičienė ir Inga Norkūnaitė.

Abiturientai padėkojo mokytojams už rūpestį, už patarimus ir pamokymus bei įteikė jiems gėlių. Dvyliktokai perdavė mokyklos simbolius: knygą, vėliavą bei raktą vienuoliktokams. Tai labai svarbus momentas, mat rakto įteikimas simbolizuoja ir „valdžios perleidimą”. Nuo šiol mokykloje vyriausi vienuoliktokai turės palaikyti tvarką ir rūpintis visais mokyklos reikalais. Vienuoliktokai dėkodami pasveikino abiturientus ir tradiciškai padovanojo jiems molinius varpelius. Abiturientus pasveikino ir jų pirmosios mokytojos: Janina Nastaravičienė, Tatjana Paškel ir Zita Sasnauskienė. Olimpiadininkus pasveikinino juos ruošę mokytojai. Vėliau sveikino mokinių taryba, jaunieji informatikai, jaunieji „Kengūriukai“, vokalinis ansamblis, dramos studija. Atsisveikindami dvyliktokai sudainavo dainą.  Staigmeną paruošė instrumentinis ansamblis, paruošęs kelias dainas abiturientams. Paskutinio skambučio šventę užbaigė pirmokai savo palinkėjimais abiturientams ir išvesdami juos iš salės. Mokyklinis varpelis abiturientams skambėjo paskutinį kartą.

Regina Garpuškinienė, 12 kl. auklėtoja